Fixdeep Saç Pudrası Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Yeniçeri
  • 444 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Y

Yeniçeri

Üye
Fixdeep Saç Pudrası Kullanıcı Yorumları

FixDeep Seyrek saçınızdan kaynaklanan saç derinizi ve saçlarınıza yapışarak hızlı ve kolay kullanımı ile kel görünümü örter. Saçlarınızı daha gür dölülmemiş olarak görünmesini sağlar. FixDeepi saç pudrasını sakal, bıyık ve kaşlarınızı gürleştirmek içinde kullanabilirsiniz.

FixDeep’le beyazlamış saçlarınızı faullerinizi, yanlarınızı rötüş yaparak özel günlerde rahatlıkla kapatabilirsiniz. Saçları olduğundan daha koyu ve yoğun bir görünüm kazandırır.

Fixdeep uyguladığımız tedavilerinize engel olmaz. Tedavi süresince saçınızın gelişimine tesir etmez. Proscar ilacı ve Alopecia gibi vitamin kullanmanıza zarar vermez. Ancak saç losyonu kullandıktan 2 saat sonra uygulamanız gerekir. Eğer saç ekimi yaptırdıysanız 15/20 gün sonra ve çok kısa saçlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

FixDeep saç pudrası özel olarak formüle sahiptir. Suya dayanıklıdır, akma yapmaz. Saçlarınızı şampuanla yıkanmadıkça kafanızda kalmaya devam eder. Yapışkan ya da yağlı olmadan, mat ve kuru görünmeden saçlarınıza yapışarak kapatır.

FixDeep yapısı itibariyle tatildede rahatça kullanılabilir. Denizde ya da havuzda saatlerce yüzebilir, salonlarda spor aktiviteleri yapabilir, terleyebilir ve duşunuzu rahatlıkla alabilirsiniz. Saçınıza fön çekin, tarayın ve günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

FixDeep dermatolojik ve öikrobiyolojik olarak test edilmiştir. Cilde herhangi bir zarar vermez.

Dermatolojik olarak 18-80 yaş arasında erkek ve kadın 20 yetişkin gönüllüde yapılan dermatolojik test çalışmasında fexdeep ürün değerlendirme raporunda tahriş yoktur sonucu bulunmuştur.

Ürün fiyatı 15 Gr 249 TL

Arkadaşlar saç seyrekliği kapatıcı pudarı kullanıp memnun kalanlar yorumlarını konu altından belirtebilirsiniz.

Y

yenike

Üye
Ürünü aldım gelir gelmez kullandım gayet memnun kaldım. Benim saçım çok seyrek ve ince telli ona rağmen isteğim gibi kapattı. Kumral olduğum için orta kahve aldım.

Ç

Çağlar86

Üye
Başka marka topik kullanıyordum bunu duyunca denemek istedim ürün çok iyi beklentimi karşıladı ancak aşırı seyrelmiş yerler için pek uygun değil suda çıkmamasını hemen test ettim başarılı fakat fiyatı biraz pahalı uyguna bulursanız alın derim

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
193
E
C
Cevaplar
1
Gösterim
219
C
Synergy
Cevaplar
1
Gösterim
267
Ertürk
E
C
Cevaplar
0
Gösterim
180
Chemist
C
O
Cevaplar
1
Gösterim
263
Holosko
H
N
Cevaplar
1
Gösterim
151
Serkanx
S

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
21
Üst Alt