FixDeep mi Fixplant mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Nurullah
  • 373 Görüntülenme
  • 3 Yorum
N

Nurullah

Üye
Merhabalar arkadaşlar saçlarım seyrek ince telli bir yapısı var genelde dökülmüş bir görüntü ortaya çıkıyor. Önceden toppik kullanmıştım gayet iyi kapatıyordun ama akma olayı vardı. Bugünlerde fixdeep kapatıcı çıkmış kullanmadım ama hakkında bilgi araştırıyorum kullanıp memnun kalanlar var mı? Yağmurda, suda akma olayı oluyor mu_ Birde toppik, fixplant, fully, dermmatch gibi ürünleri kullananız var mı? Memnun musunuz? Bu konu hakkında fikir alışverişi yapalım.

T

Turan

Üye
alın kısmı ve yanlara dermmatch üstlere toppik daha doğal bir görünüm verir fixdeep yorumlarında iyi diyorlar ancak yine de araştır

T

Turan

Üye
Hocam dermmatch kullandınız mı?

evet kullanıyorum hala belki kullanması ilk etapta zor alışınca diğerlerinden daya iyi bence ayrıca bir kutu yaklaşık 6 ay gidiyor şakaklar ve tepeleri gayet iyi kapatıyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
193
E
C
Cevaplar
1
Gösterim
219
C
Synergy
Cevaplar
1
Gösterim
266
Ertürk
E
C
Cevaplar
0
Gösterim
180
Chemist
C
O
Cevaplar
1
Gösterim
263
Holosko
H
N
Cevaplar
1
Gösterim
151
Serkanx
S

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
19
Üst Alt