Fixdeep Kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Serkanx
  • 180 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

Serkanx

Üye
Arkadaşlar saç seyrekliğini kapatan saçları dolgun gösteren yeni nesil saç pudrası varmış fixdeep diye suda yağmurda akmıyormuş elinizi saçınıza sürdüğünüzde hiçbir şey olmuyormuş bu kapatıcıdan alıp kullananlar var mı nasıl kullanıyorsunuz nereden aldınız, memnun musunuz yani saça doğallık veriyor mu, yani dışarıdan bakılınca böyle aynı saç rengindeki gibi orijinal gösteriyor mu ben de alıp kullanmak istiyorum ama almadan önce kullanıcı yorumlarına bir bakmak istedim önceden topik kullandım bir kere aldım başka almadım çok memnun kalmadım şimdi beyaz saçları kapatmak için saç boyası kullanıyorum o da bir iki ay gidiyor şöyle güzel saça dolgunluk veren seyreklikleri kapatan bir topik arıyorum. Ürün 15 gr fiyatı 199 tl pahalı değil mi?

Ürün açıklaması;

Yeni nesil saç gürleştirici fixdeep seyrelmiş bölgelerdeki saçınızdan kaynaklanarak görünür hale gelen saç derisiniz kapatıp koyulaştırarak seyrekliği ve kel görünümü ortadan kaldırır.

Y

Yalçınakan

Üye
ben fixdeepi yaklaşık 2-3 aydır kullanmıştım özellikle çok fazla terleyen biri olarak yaz günlerinde baya işime yaradığını söyleyebilirim ürünü uyguladıktan sonra duş alıp şampuanlayana kadar saçlarım dolgunmuş gibi görünüyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
193
E
C
Cevaplar
1
Gösterim
219
C
Synergy
Cevaplar
1
Gösterim
267
Ertürk
E
C
Cevaplar
0
Gösterim
180
Chemist
C
O
Cevaplar
1
Gösterim
263
Holosko
H
N
Cevaplar
1
Gösterim
151
Serkanx
S

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
10
Üst Alt