Fehmi Arman saç ekimi 3300 greft

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 211 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Ankara'da bulunan Fehmi Arman saç ekim merkezi 1998 yılından bu yana 19 yıldır saç ekimi alanında hizmet vermektedir. Türkiye'nin ilk saç ekimi merkezlerinden biri olmasının 2004 yılında bugün Dünya’da en çok tercih edilen fue saç ekimi tekniğinide ilk kullanan kliniklerden biridir. Fehmi Arman, Türkiye'de saç ekimi konusunda tanınmış bir uzmandır. Saç ekimi, kişinin saçsız veya seyrek saçlı bölgelerine saç köklerinin yerleştirilmesi işlemidir. Bu işlem, genellikle erkeklerde kellik veya seyrek saç sorunuyla başa çıkmak için kullanılır, ancak kadınlar da saç ekimi yaptırabilirler.

Fehmi arman saç ekimi 3300 greft.jpeg

Fehmi Arman, saç ekimi konusunda uzun yıllardır çalışmaktadır ve binlerce hastaya başarılı saç ekimi işlemleri yapmıştır. Günümüzde, FUE (Follicular Unit Extraction) yöntemiyle saç ekimi yapmaktadır. Bu yöntem, saç köklerinin tek tek alınarak yerleştirilmesi işlemidir.

FUE yöntemi, diğer yöntemlere göre daha az invaziv bir yöntemdir ve iyileşme süreci daha hızlıdır. Ayrıca, daha doğal bir görünüm elde etmek için kullanılan bir yöntemdir.

Saç ekimi işlemi öncesinde, kişinin saç derisi ve saç kökleri incelenir ve en uygun tedavi yöntemi belirlenir. İşlem sırasında, lokal anestezi uygulanarak hastanın acı hissetmesi önlenir.

Fehmi Arman gibi deneyimli saç ekimi uzmanları, hastaların doğal ve estetik görünümlü saçlara kavuşmalarına yardımcı olabilirler. Ancak, herhangi bir cerrahi işlemde olduğu gibi, saç ekimi işlemi de riskler içerir ve uzman bir doktorla çalışmak önemlidir.

Fehmi arman saç ekimi sonuçları 3300 greft fiyatları 5000 ila 18000 tl arası değişmektedir. Fiyatı belirleyen unsurların başında ekim alanının açıklığı, greft alınacak bölge gibi faktörler etkiliyor.

P

Pusher

Üye
Selamlar arkadaşlar Ben de Bu siteyi bayağıdır takip ediyorum 1-1,5 yıl kadar araştırdım vazgeçtim şu an birkaç saç ekim firmasıyla görüşmeler yaptım ama hala karar vermiş değilim. Bu merkezi önerir misiniz saç ekimini nasıl yapıyorlar sonuçları güzel mi ekim yaptırmış arkadaşlardan tavsiye ve yorumlarını bekliyorum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
473
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
339
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
193
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
327
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
202
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
338
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
19
Üst Alt