Etsy ilk satışımı yaptım, hangi kargo ile gönderim yapmalıyım.

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Wake
  • 163 Görüntülenme
  • 2 Yorum
W

Wake

Üye
Etsy mağazam da ilk satışımı yaptım, uzun bir süre sonra ilk defa bu kadar heyecanlıyım, sizce ne yapmalıyım. Hangi Kargoyu seçmeliyim. Tavsiyelerinizi alabilirmiyim.

S

Shipen

Üye
Shipentegra da hesap açın. Etsy Shipentegra ya entegre edin. Siparişiniz Shipentegra ekranında görünsün. Siparişlerimi tıklayın. Siparişin başındaki kutucuğu seçin. Etiket oluşturu tıklayın. Paket ebatlarını ve ağırlığını yazın. Urun kodunu ilgili kutucuktaki arama motorundan aratıp kodunu kopyalayın ve aynı kutucuğa yapıştırın. Sonra kargo türünü seçip onaylayın. Etiketi indirip yazdırın. Paketin üzerine yapıştırın. Shipentegra hesabınıza program üzerinden kredi kartıyla yeterli bakiye yükleyin. Kargonun Shipentegra ya ulaştırın. Akşam saat 6 dan sonra Shipentegra panelinden durumu takip edip teslim edecek kargo firmasının takip kodunu kopyalayın. Etsy de siparisinize gelip order kopmlate ti tıklayın ve Shipentegra dan kopyaladiginiz takip kodunu buraya yapıştırın ve siprisi tamamlayın. Zarar etseniz dahi ilk siparişi gönderin. Ve en önemlisi korkmayın tez canlı olmayın. Ben yazmaktan üşenmedim siz de adım adım okuyup yapmaktan üşenmeyin. Keşke bu yazdiklarim grupta bir yerde asılı kalsa da ilk siparişi veren herkes hızlıca uygulasa. Nokta.. 😀

S

Shipen

Üye
Başarılar diliyorum, PTT olsun. DHL UPS Navlungo gibi firmalar ile gönderim yapabilirsin. Shipentegra araştırmanızı öneriyorum

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Pempom
Cevaplar
1
Gösterim
177
Pempom
Pempom
M
Cevaplar
1
Gösterim
103
H
A
Cevaplar
2
Gösterim
176
A
C
Cevaplar
1
Gösterim
370
Beany
B
S
Cevaplar
1
Gösterim
706
Seray
S
X
Cevaplar
1
Gösterim
398
Player

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
28
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
46
Robots
15
Üst Alt