Estemiami Clinic 5400 greft saç ekimi Yaş 43

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Vural
  • 269 Görüntülenme
  • 1 Yorum
V

Vural

Üye
Merhaba arkadaşlar Almanya'da yaşıyorum saç ekimi yaptırmak için ülkemize geldim ekimden önce çok araştırma yaptım forumlarda bir çok yorumlar okudum en sonunda estemiami clinikte karar verip 18 Aralık 2021 yılında 5400 greft saç ekimi yaptırdım. Ekim işeleminde Ferhat bey operasyon öncesi ve sonrası çok ilgilendi. Öncelikle bu merkezde karar verdiğime çok memnun kaldıpımı belirtmek istiyorum. Reklam olarak algılanması lütfen. En çok kafama takılan ekim sonrası nasıl bir yol izlemem gerektiği sağolsun ekşm öncesi ve sonrasında ilgilenmeleri beni çok mutlu etti bundan dolayı Allah razı olsun diyorum.

Saç Ekimi 5400 greft ekildi ve javalimanı transfer ve 5 yıldızlı otelde 5 gün konakladım toplam maliyet 9500 lira oldu. Saç ekimi sürecinde ekilen kökler ortalama 5 ay bile olmamışken baya saçlarım çıktı bu kadarını beklemiyordum açıkçası. Ekim sonrası biotin içeren vitamin takviyesi önerdiler. İlk yıkama klinikte oldu daha sonra nasıl yıkama yapacağımı söylediler. Köklerde yapışan kabuklanmalar için bepanhol köpük losyon kullandım. Deriye sürdükten sonra bekletme yaptım. İyile yumuşattıktsn sonra ılık su ile çok tazyikli olmayan su ile yıkama yaptım. Resimlerimi konuya ekledim. Sonuçların ortada ben süreçten memnun kaldım. Ekimimle ilgili yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

5400 greft.jpg

estemiami saç ekimi süreci.jpg

saç ekimi estemiami.jpg

estemiami saç ekimi.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
V

Vural

Üye
Bunlarda 6 ay sonraki fotoğraflarım süreç gayet güzel geçiyor

estemiami saç ekimi.jpg

5400 kök saç ekimi.jpg

saç ekimi 5400 kök.jpg

saç ekimi 5400 greft.jpg

saç ekimi estemiami clinic.jpg

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
102
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
258
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
128
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
252
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
146
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
317
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
25
Üst Alt