Eczanelerde satılan saç siyahlatan şampuan

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Erdenay
  • 443 Görüntülenme
  • 3 Yorum
E

Erdenay

Üye
Merhaba arkadaşlar saçlarım her taraftan beyazladı özellikle yan taraflarım yaşıma göre aşırı şekilde beyzlama var yaşım 26 ilk olarak 21 yaşımda tek tük beyazlamalar oluşmaya başladı hızlı bir şekilde her tarafa doğru yayıldı aslında ilemde erken yaşta saç beyazlaması yoktur bende erken yaşta beyazlamalar oluştu sanırım iş, sınavlar, sosyal gayesi derken sıkıntı, stres kaynaklı olmuştur diye düşünüyorum. Bir de saç dökülmesini önlemek için proscar kullanmıştım ondan sonra sanki hızlandı gibime geldi bir daha da durmadı. Saçlarımı her 2 ayda bir saç boyasıyla boyarım saçlardan akması 2 ayı buluyor ancak diplerden beyaz çıktığı için saçlar kestirince belli olmaya başlar. Beslenmeme çok dikkat ediyorum artık özellikle vitamin eksikliği olmaması için taze besinler ek tablet vitamin kapsülü ve biotin, çinko kullanıyorum. Saç beyazlamanın önüne geçmek için sarımsaklı yoğurt, tahin gibi faydalı besinler tüketmek çok etkiliymiş. Kırlaşmayı kesin önleyen bir hap bulunması çok zor gibi. Her neyse bende saçları yıkarken aynı zamanda koyulaşma sınıf sağlayacak şampuan arıyorum edindiğim bilgiler doğrultusunda dexe şampuan ve Luis bien koatıcı şampuan varmış denemek istiyorum ancak kullanmadan önce kullanıcı yorumlarını okumak istedim. Bu tür saç beyazlığı gideren şampuan öneriniz var mıdır eczanede satılan saç siyahlatan şampuan öneriside olabilir. Piyasada bir çok farklı şampuan var. Kullanıp memnun kaldığınız varsa yazabilirseniz sevinirim.

Realty

Realty

Üye
Dexe şampuan deneyebilirsin yorumlarda hep olumlu yorum yazmışlar

B

babe

Üye
Eczanelerde satılan bu şampuanın nasıl bir etkisi var arkadaşlar.

H

Hercai

Üye
Bankada acile saç siyahlatan şampuan lazım saçlar yanları iyice beyazladı kullananlar varsa bilgi verebilir misiniz?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
264
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
96
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
108
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
176
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
204
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
359
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
25
Üst Alt