Dr. Clinic Leke Serumu Kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Shady
  • 288 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Shady

Shady

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar Dr. Clinic Collagen Kolajen Cilt Sıkılaştırıcı Bakım ve leke kremi kullananlar var mı, bende almayı denemeyi düşünüyorum yakın zamanda başlayacam bir çok cilt sıkılaştırıcı kremler var bunlardan en iyisi sizce hangisi. Bu kremin açıklamaları şu şekilde.

Dr. Clinic Collagen Serum Kullananlar.jpeg

Dr. Clinic Yoğun Kolajenli Cilt Sıkılaştırıcı Krem, içerisinde Vegan Hyalüronik Asit ve ekstra Kolajen sayesinde ciltte oluşan yaşlanma belirtilerini en aza indirir. Cildin sarkmasını önleyerek ince çizgilerin görünümünü azaltır. Cilt dokusuna extra nemlilik kazandırır. Düzenli kullanımda etki sağlamaktadır. Tüm cilt tiplerine uygundur.

Ürün boyutu 30 ml çok az gibi kulanan arkadaşlar memnunsanız önerir misiniz?

Ö

Ösgee

Üye
Canım ben yeni kullanmaya başladım 2 hafta oldu ciltte biraz iyileşme belirtileri olduğunu düşünüyorum. Bir kaç ay kullancam düzenli kullandıktan sonra yeniden yorum yapacağım.

E

Esvet

Üye
Ben Dr. Clinic Cilt Kusursuzlaştırıcı Leke Serumu 30 ml uzun zamandır deniyorum ürünü çok beğenerek kullanıyorum lekelerimde inanılmaz derece de açılma oldu üründen baya memnunum

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
286
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
427
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
191
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
208
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
206
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
236
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
23
Üst Alt