Deve dikeni kullananların yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Akhan
  • 482 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Akhan

Akhan

Üye
Merhabalar geçenlerde saç yağlanması ve genel vücut yağlanması için Nop Devedikeni 200 Kapsül 930 MG Milk Thistle Seed Deve Dikeni kapsülünün almıştım daha önceden kullananlar oldumu, ne gibi faydalarını gördüler bu ürün hakkında yorumlarını paylaşabilir mi gerçekten etkili mi? Genel olarak saç yağlanması için yaptığınız bişey varsa da tavsiylerinizi alabilirim. Şampuan olarak sedoderm kullanıyorum yağlanmayı temizliyor ama tekrar oluşmasını. Deve dikeni kapsülü yağlanma önlemede çok etkisi varmış. Genel olarak saç yağlanması için yaptığınız bişey varsa da tavsiylerinizi alabilirim.

Deve dikeni kullananların yorumları.jpeg

M

matrax23

Üye
Dene hocam ve bizi de bilgilendir lütfen

I

Indigo

Üye
Deve dikeni yağlanmamı önlüyormuş araştırayım bakalım

M

Mirage

Üye
Ben proscardan dolayı libido artışı yapması için her gün aç karna 2 bardak içiyorum acaip etkisi var. İnanmazdım böyle şeylere ama etkisi varmış.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
439
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
181
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
395
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
248
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
399
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
851
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
26
Üst Alt