Çam terebentin yağı kullananlar yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Özlmh
  • 187 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Ö

Özlmh

Üye
Çam terebentin yağı saç köklerini besler ve saçların daha hızlı uzamasını sağlar. Şampuanın içine konulabilir. Ayrıca saça uygulamak için farklı karışımların içerisine konulabilir. Yağı saçınıza sürmeden önce saç derinizin temiz olmasına dikkat edin. Saç temiz olduğunda, yağ daha fazla nüfuz eder. Düzenli olarak uygulanmalıdır. Bu yağ haftada 1-2 kez uygulanabilir. Eğer çok sık kullanırsanız saç derisinde tahriş yanma oluşabilir. Saç üzerindeki etkisinin görülebilmesi için en az birkaç ay düzenli olarak kullanılması gerekir. Bazı şampuanlarda çam terebentin yağı kullanılır. Çam terebentin eklemek istiyorsanız şampuanın gramına göre 5-10 veya 15 damla terebentin damlatmalısınız.

Çam terebentininin en güçlü faydası saç üzerindedir. Düzenli ve doğru kullanımda güçlü, parlak, sağlıklı görünen saçlara kavuşursunuz.
Saç köklerini ciddi anlamda onaran ve besleyen çam terebentin yağı, saç dökülmesi problemlerinde oldukça faydalı bir yağdır.

Çam terebentin yağı en çok fayda sağlarken kılcal damarları uyararak saç köklerinizi besler ve saçlarınızın daha hızlı uzamasına yardımcı olur. Saçlarınızın yavaş uzamasından şikayetçiyseniz bu yağ ile hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz.

D

Durubeyaz

Üye
Çam terebentin yağının saç dökülmesini önlediğini, uzamasını kolaylaştırıp aynı zamanda gürleşmesini sağladığını duydum. Badem yağı ile birlikte kullanıldığında daha çok etkili oluyormuş. Bende denemeyi düşünüyorum ancak şampuan içine karıştırılan bu yağ vucudun başka yerlerine temas edince kıllanma yapıyormuş. Sizce doğru mu bu nasıl kullanmamız gerekiyor.

N

Nilay

Üye
Ben şampuan içine Çam terebentin yağı katmıştım 25 Damla ilk kullandığımdan beri sürekli katıyorum saçlarımı ovalayarak masaj yaparak yıkıyorum faydası olduğunu gördüm eğer normal saç dökülmeniz varsa kaşıntılar kepek geçiriyor size de tavsiye ederim

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
596
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
414
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
370
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
318
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
659
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
6
Üst Alt