Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan Kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Serat
  • 350 Görüntülenme
  • 2 Yorum
S

Serat

Üye
Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan, içeriğindeki siyah sarımsak özleri sayesinde saç derisini besleyen, saçları gürleştiren, ışıl parlaklık, dolgunluk ve saçlara hacim veren bir şampuandır.

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan kullananlar var mı.jpeg

İşte Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan'ın faydaları:

1. Saç dökülmesini önler: Şampuan, içeriğindeki bitkisel özler sayesinde saç dökülmesini önler ve saçların daha sağlıklı kalmasına yardımcı olur.
  2. Saç derisini besler: Siyah sarımsak özleri, saç derisini besleyerek saçların daha sağlıklı ve güçlü olmasını sağlar.
  3. Kepek oluşumunu engeller: Şampuan, kepek oluşumunu engelleyerek saç derisinin daha temiz ve sağlıklı kalmasını sağlar.
  4. Saçların parlaklığını arttırır: Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan, saçların daha parlak görünmesine yardımcı olur.
  5. Saçların daha kolay taranmasını sağlar: Şampuan, saçların daha kolay taranmasına yardımcı olur ve saçların yumuşak kalmasını sağlar.
  6. Saçların köklerini güçlendirir: Şampuan, saçların köklerini güçlendirerek daha sağlıklı saçların çıkmasına yardımcı olur.
  7. Saçların nem dengesini korur: Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan, saçların nem dengesini korur ve saçların daha sağlıklı kalmasını sağlar.
Bu faydaların yanı sıra Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan, saçları derinlemesine temizler ve saçların daha hacimli görünmesini sağlar. Ancak herhangi bir sağlık problemi veya alerjiniz varsa, kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önerilir.

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan içşnde flavonoidler, vitaminler ve mineraller bulunmaktadır. Bunlar şu bileşenleri içerir.

• Vitaminler (A, B1, B2, B5, B9 ) : Saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur.
• Mineraller: Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum: Saçları besler.
• Flavonoidler: Kemferol, Apigenin, Mirisetin : Saç tellerini hasarlardan korur.
• Doymamış Yağ Asitleri: Omega-6, Omega-9 : Saç dökülmesine karşı etkilidir.

BIO-ACTIV Peptitleri

18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş bir formüldür.

Sarmaşık Ekstresi saçın sağlıklı uzamasına da yardımcı olur.

Fiyatı 300 ml 55.79 tl.

Arkadaşlar herkese selamlar içeriği bitkisel olan kaliteli bir şampuan kullanmak istiyorum yorumlarda okuduğum kadarıyla yoksun siyah sarımsaklı şampuan varmış içeriğine baktım vitaminler mineraller bitkisel özütler flavonitler omega yağları gibi bitkisel ekstratlar olduğunu okudum yorumlarda da kullanan kişilerin memnun olduğunu saçlarında kalite artışı yaptığını yağlanmayı önlediğini saçları gürleştirdiğini yazmışlar ben de şimdi market şampuanı yerine bu şampuanı almak istiyorum fiyatı da 300 milim olmasına rağmen uygun gibi geldi özellikle saçlarım ince telli bir yapıda olduğu için taradığım zaman fazla düz durmuyor hemen dalgalanıyor Bir de önlerinde yağlanma sorunu var aranızda bu şampuanı kullanıp memnun kalanlar varsa yorumlarını yazabilir mi almadan önce kullananların deneyimlerini görmek istedim.

T

TheArk

Üye
Bioxcin Kara Sarımsaklı şampuanı kullandım yağlanmayı kepeklenmeyi kaşıntıyı önlediğini söyleyebilirim ancak saçlarımı kalınlaştırdığını gürleştirdiğini söyleyemem okuduğum kadarıyla şampuanlar saç dökülmesine çok fazla bir fayda sağlamıyormuş kafada 5 dakika bekleyen bir şey zaten ben de ne derece etkili olur ki ama saçı temizlemesi açısından güzel diyebilirim yani normal şampuanlara göre tercih edebilirsiniz.

T

Theron

Üye
Selamlar arkadaşlar, ben yoğun bir saç dökülmesi yaşıyorum ve çeşitli şampuan deneyimlerim oldu. Son olarak da bioxcin siyah sarımsaklı şampuan serisini kullanmayı düşünüyorum acaba kullananlar bilgilendirme yapabilir mi?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
265
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
96
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
108
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
176
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
204
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
359
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
18
Üst Alt