Bioxcin biotin ve çinko tablet kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ripex
  • 586 Görüntülenme
  • 4 Yorum
R

Ripex

Üye
Bioxcin biotin 5000 mcg ve Çinko 15 mg 60 tablet kullananlar arkadaşların yorumlarını merak ediyorum saç için ciddi faydası oldu mu ben genetik saç dökülmesini önlemek amacıyla ek destek olması için kullancam. Mevcut tedavim proscar 1.25 mg, biotin 5 mg, çinko 15 mg, estradiol losyon sizce bu tedavi şekli ile norwood 4 saç dökülmesini önleyebilir miyim? Benim saçlar iyice incelmeye vertex bölgesi açılmaya başladı. Eğer dökülmeler durmazsa avodarta geçmeyi düşünüyorum. Duruma göre hareket edecem. Önerilerinizi yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bioxcin biotin 5000 mcg ve Çinko 15 mg 60 tablet kullananlar yorumları.jpeg

E

Eros

Üye
Yani mevcut tedavi şekli güzel 6 aylık kullanımdan sonra etkisini göstermeye başlar Eğer saç dökülmesi azalmazsa avodart ilacına geçmeyi düşünebilirsin

M

Murado

Üye
Medohbiotin bitince bunu alcam içinde çinko var dht azaltıcı

S

saçımdökülüyor

Üye
Test yaptırmıştım çinko eksikliği çıkmadı bu vitamini kullanıyorum içindeki çinko fazla geliyor sizce fazladan çinko almak yan etkiler yapabilir mi?

H

Hercai

Üye
Test yaptırmıştım çinko eksikliği çıkmadı bu vitamini kullanıyorum içindeki çinko fazla geliyor sizce fazladan çinko almak yan etkiler yapabilir mi?
Fazladan çinko almak hiçbir faydası olmaz yan etkide yapmaz sadece biotin içeren tablet kullan

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
439
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
181
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
395
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
249
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
399
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
852
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
64
Çevrim içi ziyaretçiler
34
Toplam ziyaretçi
98
Robots
22
Üst Alt