Avodart yan etkileri nelerdir?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Alpaslan
  • 269 Görüntülenme
  • 3 Yorum
A

Alpaslan

Üye
Arkadaşlar 4 sene önce falan 2 güne 1 avodart ilaç kullanmıştım yaklaşık 6 ay kullanıp bırakmıştım saç dökülmemi azaltmıştı ama yan etkileri yükselince bıraktım fakat bu ilacın yan etkileri 4 önce bıraktığına rağmen eskiye göre düzelmedi o zamanki fiziksel performansım ile şimdiki arasında yani gücüm çok azaldı cinsellikte de aynı durum var acaba ben mi öyle hissediyorum. Ne yapmam lazım eskisi gibi olma için çare bulamadım aminoasit l-arginine kullandım enerjimde biraz artış olmuştu ama bırakınca eskisi gibi oluyor. Bu konuyla ilgili aynı şikayetler yaşayanlar çaresini bulan var mı? Yardımcı olursa sevinirim çünkü yan etkileriyle ilgili çok problem yaşıyorum.

G

GÖKDEMİR

Üye
Moderatör
Proscar yada avodart 6 ay veya daha fazla süre kullanılırsa vücutta bazı durumlar ilacı kullanmadan önceki haline gelmiyor üzerine birde yaş ilerlemeside eklenince bu olumsuz süreç artış göstererek ilerliyor

Apocalypse

Apocalypse

Üye
ilaçtan kaynaklandığına emin misiniz ?

T

Tekin

Üye
Bende mental olarak yorgunluk yaptı saç dökülmemi azalttı ancak kendi i çok halsiz ve bitkin hissediyorum önceden 3 güne 1 alıyordum şimdi haftada bir kez

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
282
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
195
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
186
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
398
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
180
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
278
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
20
Toplam ziyaretçi
60
Robots
13
Üst Alt