Ankara Fehmi Armani saç ekimi 6400 greft yaş 35

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Çağlayan
  • 628 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Ç

Çağlayan

Üye
Arkadaşlar herkese merhaba uzun araştırmalar sonucunda 23 ağustos 2021 yılında Ankara Fehmi Armani saç ekimi merkezinde ekim oldum ekim sürecim 2 seansta gerçekleşti. Saç ekimi sürecim hakkında sizlere bilgilendirme yapmak için paylaşmak istedim. Armani saç ekimi 6400 greft ekim yapıldı şuan tam 2.5 sene oldu ve halen saç diplerine kan dolaşımını artırmak için ara ara masaj yapıyorum. Saç ekimi 2 seans olarak gerçekleşti 1. seans cumartesi günü ön bölge ekildi 2. seans ise pazartesi günü arka bölge ekim yapıldı. İlk yıkama işlemi merkezde yapıldı. Daha sonra kendim Bepanthol köpük losyon ile kendim yaptım. İlk 3 ay şok dökülmeler oldu. Bu sürede xpecia tablet kullandım. Sorusu olan ve süreçle ilgili bilgi almak isteyen varsa yardım edebilirim.

şok dökülme saç ekimi.jpg

fehmi arman saç ekimi-1.jpg

fehmi arman.jpg

fehmi armani saç ekimi.jpg

saç ekimi fehmi armani.jpg

Z

zweig

Üye
Hayırlı olsun son halinizin resimlerini paylaşırsanız ektirmeyi düşünen arkadaşlar için referans olabilirsiniz geçmiş olsun

R

Realite

Üye
Saç ekimi çizgileri olsun bir çok açıdan gayet güzel görünüyor. Saç ekimi yaptırmak isteyenler için Ankara'da sanırsam güzel bir merkez diyebilirim

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
102
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
258
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
128
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
252
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
146
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
317
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
22
Üst Alt