Androcur cinselliği bitirdi

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi gkn
  • 457 Görüntülenme
  • 11 Yorum
G

gkn

Üye
Saç dökülmesini çok kafaya taktım için büyük hata yapıp androcur kullandım. Hatamı anladım 3 ay kullanıp acil şekilde bıraktım. Bana bıraktığı zararları bi yana çıkarttığı 3-5 saç bırakınca hepsi gitti var olan saçlarımıda kaynettimçi.

Şuan cinsel sorunların düzelmesini bekliyorum. Uzun vadede zararı olmayan bir tedavi uygulayacağım.

Büyük bir özveri ile uzun vade ve zararı olmayan bir tedavi gerçekleştireceğim.

Yan etkisiz saçları kurtarabilecek nasıl bir tedavi önerirsiniz. Teşekkürler.

L

lusyus

Üye
Üye
Kaç mg kullandınız androcur ağır bir ilaçta karaciğer enzimleri yükseltiyor

• Konu Sahibi Konu Sahibi
G

gkn

Üye
3 ay boyunca 50 mg kullandım sperm üretimi durdu, vücut kılların, sakallarım uzaması tamamen durdu. Alt takımların faaliyetleri tamamen durdu. Bildiğiniz kimyasal hadım ediyor..

Saçlarıma faydası olmadı 3-5 yeni saç çıkardı bırakınca eskisinden daha beter döküldü

L

lusyus

Üye
Üye
3 ay cok uzun bir zaman degil 50 mg dozaj ciddi baskı yapmıştır ama 3 ay içinde düzelecektir. Sağlıklı beslenin ağırlık sporu yapın kısa sürede düzelir. Karaciğer tomografisi de yaptırmanı öneririm.

H

Hakonek

Üye
Bende 2 ay 2016 yılında kullanmıştım benimde alt takım durdu ama saçlar bırakınca dökülmedi

• Konu Sahibi Konu Sahibi
G

gkn

Üye
Düzelmesi için tedavi gördüm testesteron iğnesi yaptırdım. Şu anda bi sorun kalmadı. Fakat saçları tamamen kaybettim. Düzenli bi tedaviye başlayacam fakat hangisine başlamalıyım işin içinden çıkamadım.

S

Salvador

Üye
Düzelmesi için tedavi gördüm testesteron iğnesi yaptırdım. Şu anda bi sorun kalmadı. Fakat saçları tamamen kaybettim. Düzenli bi tedaviye başlayacam fakat hangisine başlamalıyım işin içinden çıkamadım.
Sürekli kullanılamaz ilaçlar ile tedaviye kalkışmayın 3-5 ay sonra bırakırsınız sağlığınıza da zarar verirsiniz

E

Ertunç

Üye
Neden ekim düşünmüyorsunuz?

A

ALONE45

Üye
Alt takım durdu dediğiniz cinsel istekte azalma oldu mu ?

A

ALONE45

Üye
Ya da şyöle sorayım cinselliği düşünme sıklığınızda bir değişim oldu mu bir de ilacı nasıl temin ettiniz bildiğim kadarıyla androcur herekese verilmiyor doktordan kırmızı reçete ile mi temin ettiniz ?

S

Serdar

Üye
Aha :( Nasıl yani

L

lusyus

Üye
Üye
Ya da şyöle sorayım cinselliği düşünme sıklığınızda bir değişim oldu mu bir de ilacı nasıl temin ettiniz bildiğim kadarıyla androcur herekese verilmiyor doktordan kırmızı reçete ile mi temin ettiniz ?
Bende kullanmıştım androcur cinsel isteği %70 oranında azaltıyor aklınıza pek gelmiyor istek yinede oluyor ama meni sulanması olduğundan pek bişey anlamıyon

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
378
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
471
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
290
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
315
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
432
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
522
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
7
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
12
Robots
5
Üst Alt