Alopecia FML sprey kullananlar yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Yeliz
  • 253 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Y

Yeliz

Üye
Günümüzde saç dökülmesi kadınlarda çok yaygın görülmesede yinede bir çok bayanın başıma gelen önemli problemlerin başında gelir. Genelde kadınların %30'unu etkileyerek ileriki yaşlarda saç seyrelmesine bazı durumlarda ön şakak yanlarının gerilemesine neden olmaktadır.

Alopecia FML sprey kullananlar yorumları.jpg

Alopecia sprey içinde IGF-1 vardır bu bileşen insülin Benzeri Büyüme Faktörü, insanlarda boy uzamasını sağlayan temel maddedir. Ayrıca saç kökünüde uyarark incelmiş saçların kalınlaşmasına da destek olur.

alopecia-procapil-icerikli-kadin-sprey.jpg

IGF-1 büyüme faktörü henüz ölmemiş saç köklerine nüfuz ederek saç büyümesine fayda sağlar. Eğer saç kökü ölmüşse faydası olmaz.

alopecia-igf-icerikli-kadin-sprey.jpg

Alopecia sprey içinde %5 procapil ile saw palmetto vardır. Saw Palmetto saçları döken androjen hormonu olan dht'yi azaltarak etkis eder. Procapil köklerdeki kan dolaşımını hızlandırarak saçların daha çok besin almasını sağlar. Bu sayede kökler daha sağlıklı saç büyümesini sağlar.

Alopecia Procapil ve IGF İçerikli Kadın Saç Spreyi(Serum) 60 ml fiyatı ₺115,00.

Arkadaşlar alopecia FML anti Hair loss saç dökülmesi önleyici spreyi kullanıp memnun kalan var mı? Eğer memnunsanız yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

G

Gizem

Üye
Alopecia spreyi 2 şişe bitirdim üçüncü şişeyi yeni alacam etkisi var saçlarımı güçlendirdi dökülmeler baya azaldı şimdilik memnunum.

C

Cansu

Üye
Ürünü yeni kullanmaya başladım bu yüzden etkisi hakkında bir şey diyemiyorum. Daha sonra yorumumu güncelleyeceğim. Ancak ürün boyutu çok küçük.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
597
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
416
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
370
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
319
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
661
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
17
Üst Alt