Akl klinik saç ekimi 3750 Greft

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Aydem
  • 323 Görüntülenme
  • 2 Yorum
A

Aydem

Üye
Akl klinik saç ekimi 3750 greft, Hasan Akil saç ekimi operasyonumu yöneten ve akl klinik saç ekim merkezini işleten Dr. Hasan Akil. Saç ekimi 2022 yılı 29 ekimde saç ekimi yaptırdım, 3750 Greft (29.10.2022) saç ekimi sonuçları öncesi ve sonrası olarak düzenli bir şekilde burda paylaşmayı düşünüyorum arkadaşlar. 29 Ekim 2022 Cumartesi günü İstanbul Ataşehir'de saç ekim merkezinde saç ekimi yaptırdım. Saç ekimi öncesi internet ortamında ve sosyal medya platformalarında çok fazla araştırmalar yaparak saç ekimi konusunda karar vererek 2 arkadaşımla birlikte saç ekimine gittik. Saç ekimi öncesi fotoğraflar saç ekimi sonrası yine fotoğraflar çekildi. Saç ekimi öncesi yapılması gerekenler mesaj ile bir bir bildirdiler. Saç ekim merkezine başka şehirden geleceğim için saç ekimine gelmeden önce sigara içilmemesi , kahve , bitki çayları gibi sıvıların tüketilmemesi için uyarılarda bulundular.

Saç Ekimi Sonrası Süreç​

Saç ekimi sonrası oluşan süreç beni çok merak ettiriyordu açıkca söylemek gerekirse , saç ekimi sonrası kaç gün başımı arkaya koyacağım , kafam yüzüm şişecek mi korkular mevcuttu bende. Saç ekimine Saat: 15:00 gibi girdim ve daha sonra ekim odasına geçtik tüm kontrollerden sonra şuan tüm detaylar aklıma gelmiyor ama öncesi ve sonrası olarak saç ekimi sonuçlarınımı paylaşmak istiyorum. Saç ekimi işlemi esnasında yemek yedim arada ve tuvalet ihtiyacımı gördüm , saç ekimi işlemim saat gece 23:30 gibi bitmişdi.

Saç Ekimi 1. Günüm​

Saç ekimi sonrası gece eve giderken değişik bir mutluluk ve kafa yapım kocaman olmuş değişik bi vaziyette eve geldim. Yapılan operasyon sonrası ister istemez uyku olmuyor diebilirim çünkü 2 3 saat uyku uyuyamadım ara ara uyanışlar yaptım zor bir gece geçirdim. Pazartesi ilk yıkamamıza gittik yıkamamızı yaptılar . Umarım saç ekimi sonucumda güzel olur.
IMG-20221126-WA0013.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
A

Aydem

Üye
Akl klinik saç ekimi öncesi çekilen fotoğraflar
IMG-20221107-WA0013.jpg
IMG-20221107-WA0015.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
A

Aydem

Üye
Saç ekimi sonrası çekilen fotoğraflar saç ekimi resimleri
IMG-20221126-WA0013.jpg
IMG-20221126-WA0014.jpg

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
102
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
258
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
128
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
253
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
146
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
317
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
14
Çevrim içi ziyaretçiler
12
Toplam ziyaretçi
26
Robots
20
Üst Alt