Aga-K Tablet Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hande34
  • 218 Görüntülenme
  • 1 Yorum
H

Hande34

Üye
Aga-E Tablet kadınlarda görülen bir çok saç dökülmesi türlerini önlemek için özel olarak formüle edilmiş içeriğinde bitkiseller eksratlar, vitaminler ve mineraller ihtiva eden saç, tırnak, cilt sağlığı için gerekli besinleri sağlayarak sağlıklı görünüm kazandırır. Bayanlarda vitamin eksikliği, hormonal dalgalanmalar, mevsimsel geçişler, çevresel faktörler, hastalıklar ve fön, jöle, saç spreyi yada saç boyama gibi gördüğü ısıl işlemlerden dolayı kaybettiği canlı görünümü tekrar kazanmasına katkıda bulunur. Tablet içindeki at kuyruğu sayesinde saçların hızlı uzamasına büyük destek olurken keratin, biotğn, buğday ekstresi saçların daha kaliteli uzamasını sağlar.

Aga-K tablet bitkisel ekstreler, vitamin ve mineral İçeriği 2 tablet için değerler;
  • B1 Vitamini (Tiamin) 200,0mg 3333%
  • B5 Vitamini (Pantotenik Asit) 10,0mg 714%
  • B6 Vitamini (Pridoksin) 2.500mcg 5000%
  • Biotin (B7 Vitamini) 15,0mg 150%
  • Çinko 600mcg 300%
  • Folik Asit (B9 Vitamini) 600mcg 300%
  • At Kuyruğu Ekstresi 400mg
  • Bira Mayası Tozu 300mg
  • Buğday Ekstresi 270mg
  • Keratin 60mg
  • Metiyonin 60mg
  • PABA (Para-Amino Benzoik Asit) 50mg
  • Sistein 60mg
  • Yağlı Darı Ekstresi 150mg
Merhaba kızlar aranızda aga-k tableti kullananlar var mı, saçlarda herhangi bir gelişme sağladımı denemek istiyorum ancak kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını görmek istedim önerir misiniz?

Z

zeynep

Üye
Canım benim hormonal dökülmeleri oluyor 3 kutu bitirdim pek bir faydası yok saçlarım aynısı gibi kaldı öyle yazıldığı gibi etkisi olmadı.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
439
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
181
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
395
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
249
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
399
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
852
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
9
Üst Alt