Advantan krem kullananlar buraya

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi esrose
  • 279 Görüntülenme
  • 2 Yorum
esrose

esrose

Üye
Advantan krem kullananlar bakabilir, bu krem bir glukokortikoid olarak bilinen bir ilaçtır. Bu ilaç ciltteki iltihaplı veya alerjik reaksiyonları azaltmak için kullanılır. Advantan krem genellikle cildin üst katmanlarına uygulanır ve genellikle haftada birkaç kez uygulanır. Advantan krem kullanırken, cildinizi düzenli olarak kontrol etmeniz ve doktorunuzla iletişim kurmanız önerilir, çünkü uzun süreli kullanım ciltte yan etkilere neden olabilir.

Advantan krem nasıl kullanılır​

1. Cildinizi temizleyin ve kurulayın.
  2. Advantan kremi, temiz bir ellerle miktarlarını alın.
  3. Cildinizde hafif bir şekilde uygulayın.
  4. Uyguladıktan sonra elinizi yıkayın.
  5. Kremi günde iki kez veya doktorunuzun önerdiği şekilde kullanın.
  6. Kremi kullanmaya devam etmek için doktorunuzla konuşun.
  7. Kremi cildinizde aşırı kuruma, kızarıklık veya yanma hissi gibi yan etkiler oluşursa, doktorunuzla konuşun ve kullanmayı durdurun.

M

Mila

Üye
Advantan m adlı losyonu verdi bana doktor bugün, yüzümde geçen yıldan kalan bir tahriş vardı. Bu krem veya losyonu kullanan var mı? Faydasını gördünüz mü merak ettim.

D

Dilara

Üye
Advantan m losyondan memnun kaldım, hafif pütürlü kızarık bir yaram vardı. Bir çok şey denedim fucidin, contractubex vs. Çok etkisi olmadıç Ama doktora danışmakta fayda varmış. Yüzümü de yumuşattı. Zaten su bazlı hafif bir yapısı var.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
286
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
427
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
191
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
208
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
206
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
236
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
11
Üst Alt