Evolution Man Serum ve Şampuan Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Reyzen
  • 3K Görüntülenme
  • 2 Yorum
R

Reyzen

Üye
Evolution Man Kullanıcı Yorumları

Saç dökülmesini önlemek için yeni bir ürün çıkmış evolution man reklamında oktay kaynarca kurtlar vadisinde tanıdığımız çakır losyonu tanıtıyor. Hem şampuanı hemde losyonu olan bu ürünü bilen kullanan var mı? Benim bildiğime göre Oktay Kaynarca saç ekimi yaptırmıştı. Bu ürünün reklamını yapıyor.

Ürünün kısaca bilgisini vereyim. UKKO PHARMA kozmetik bu ürünü üretiyor. Evolution Man için Oktay Kaynarca ile anlaştı. Peru dağlarının zirvesinde yetişen ve Fransa'da üretilen ve hazırlanan bu maça bitkisinin özünden elde edilen şampuan ve saç serumu saç dökülmesini önleyip yeni saç çıkmasını sağlıyor. Losyon içinde aktif olarak SKINHAİRGUIM BIO kullanıldı. Avrupa'nın birçok ülkesinde Maça bitkisi aynı zamanda gıda ürünlerinde enerji verici olarak kullanımı vardır.

Evolution Man saç bakım serumu ürünü deneyen arkadaşlar kullanıcı yorumlarını bekliyorum.

Z

zuhall

Üye
Ben eşime için almıştım saçlarında dökülme çok oluyordu serumu ile birlikte düzenli kullanmaya başladı bakalım sonuçları nasıl olacak kullanınca yorumlarını yazacak.

S

Slience

Üye
Reklam ürünü işe yaracağını sanmıyorum

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
22
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
21
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
453
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
275
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
411
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
419
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
1
Üst Alt